[Tiešraide] Latvija – Norvēģija dzīvot

Latvijas izlasei pretiniekos Norvēģija un futbola jaunā superzvaigzne Holanns

===============================
WATCH LIVE LINK :CLICK HERE TO 🔴▶️▶️👉 WATCH LIVE NOW

WATCH LIVE LINK :CLICK HERE TO 🔴▶️▶️👉 WATCH LIVE NOW
===============================


 kvalifikācijas maču pret Norvēģijas izlasi, kas pieliks punktu Latvijas izlases pirmajam aplim apakšgrupā. Norvēģija pirms trim dienām spēlēja neizšķirti pret Nīderlandi un Rīgā ieradusies ar savām lielākajām zvaigznēm ierindā. Mača tiešraidi piedāvās TV6.

Latvijas izlase pirms trim dienām ar 3:1 pārspēja Gibraltāru, gūstot pirmo uzvaru šajā ciklā. Latvija uzbruka daudz vairāk, pretiniekiem praktiski nedeva iespējas, taču vēl 85. minūtē bija rezultāts 1:1. Visu izglāba Vladislava Gutkovska un Andreja Cigaņika vārtu guvumi.

Tikmēr Norvēģijas izlase savā iepriekšējā spēlē prata paņemt punktu pret Nīderlandi (1:1). Arī Norvēģijai tā bija pavisam citāda spēle, nekā gaidāms šodien, proti, Nīderlande laukumā dominēja (bumbas kontrole 64%, sitieni 16:7).

Norvēģija šajā ciklā pagaidām guvusi septiņus punktus, vienīgo zaudējumu pieredzot pret Turciju. Norvēģija ir parocīgās pozīcijās, lai cīnītos par vietu Pasaules kausa finālturnīrā, attiecīgi Norvēģijas izlasei šodienas mačā ir daudz vairāk, ko zaudēt. Tiesa, uzvarot šodienas spēlē, arī Latvija var nostāties pozīcijās, lai otrajā aplī pacīnītos par otro vietu grupā.

Latvijai šī būs trešā savstarpējā spēle pret Norvēģiju. Iepriekš abas komandas tikās "Euro 2000" atlasē, kad Latvija prata iegūt labāku bilanci, viesos uzvarot ar 3:1, bet savā laukumā piekāpjoties ar 1:2. Šodienas mačā Norvēģija izlikta kā izteikta mača favorīte.

Norvēģija vasarā nepiedalījās "Euro 2020" finālturnīrā, tā vietā aizvadot pārbaudes mačus pret Grieķiju (1:2) un Luksemburgu (1:0). Norvēģijas izlase gan šobrīd Eiropas futbolā kotējas krietni augstāk nekā pirms pāris gadiem, un tam ir vienkāršs iemesls – Ērlings Holanns.

21 gadu vecais Holanns šobrīd spēlē Dortmundes "Borussia" sastāvā, un šovasar klīda runas par viņa vārda parādīšanos transfēru sarakstos. Par viņu interesējās PSG, Mančestras "United" un Madrides "Real", taču Dortmunde prasīja milzīgu transfēra summu (tika piesauktas runas par 180 miljoniem eiro), un Holanns palicis "Borussia" rindās.

Eiropas futbolā šobrīd nav nemaz tik viegli atrast draudīgāku uzbrucēju nekā jaunais norvēģis. Iepriekšējā sezonā Holanns Bundeslīgā guva 41 vārtus 28 spēlēs, bet jauno sezonu sācis ar pieciem vārtiem trīs spēlēs. Iepriekšējo Čempionu līgas sezonu Holanns pabeidza ar desmit vārtu guvumiem. Norvēģijas izlasē viņš savu lielo vārdu pagaidām vēl nav teicis, jo tajā aizvadījis vēl tikai 13 spēles, taču tāpat paspējis gūt jau astoņus vārtus.

Spēlē pret Gibraltāru saņemtā brīdinājuma dēļ šodienas maču nāksies izlaist Latvijas izlases kapteinim Antonijam Černomordijam, kurš aizsardzības centrā, visticamāk, būtu bijis viens no galvenajiem Holanna pretiniekiem. Kopā ar Kasparu Dubru šajā pozīcijā varētu spēlēt Mārcis Ošs un/vai Igors Tarasovs. Preses konferencē vakardien Dainis Kazakevičs neizslēdza iespēju, ka varētu spēlēt ar trim centra aizsargiem.

WHEN
September 05, 2021 at 4:00pm - 7pm
WHERE
usa
usa
United States
new york, NY 10002
United States
Google map and directions
CONTACT
top para

Will you come?


Showing 2 reactions

Please check your e-mail for a link to activate your account.
  • top para
    is hosting. 2021-09-04 10:06:21 -0500
  • top para
    published this page in Events 2021-09-04 10:06:21 -0500